Zostań urzędnikiem służby cywilnej. Rekrutacja do KSAP.

15.07.2021

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego (KSAP) podległa Prezesowi Rady Ministrów przygotowuje młodych ludzi do pracy w administracji publicznej.

Kształcenie w KSAP jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas studiów wyższych. KSAP przygotowuje do pełnienia funkcji eksperckich, menedżerskich i kierowniczych w administracji publicznej. Dyplom Krajowej Szkoły umożliwia uzyskanie statusu urzędnika służby cywilnej. Absolwenci Szkoły są zobowiązani do podjęcia pracy w urzędach administracji na stanowiskach postawionych im do dyspozycji przez Prezesa Rady Ministrów.

Nauka w KSAP trwa od 18 do 20 miesięcy. Każdemu słuchaczowi przysługuje stypendium w wysokości 4900 zł brutto.

O przyjęcie do KSAP mogą ubiegać się osoby, które:

• nie ukończyły 32 lat,
  • legitymują się wykształceniem wyższym magisterskim lub równorzędnym,
  • znają język angielski, francuski lub niemiecki.

==> Sprawdź wymagania, jakie stawiane są kandydatom: https://ksap.gov.pl/ksap/ksztalcenie-stacjonarne/wymagania

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji oraz programu kształcenia znajdują się na stronie KSAP: www.ksap.gov.pl

Dni Otwarte online w KSAP

Osoby zainteresowane kształceniem stacjonarnym w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego będą mogły zapoznać się z programem kształcenia, możliwościami rozwoju zawodowego po jej ukończeniu oraz porozmawiać ze słuchaczami i pracownikami KSAP.

Zapraszamy:

• 21 lipca br. o godz. 15:00
  • 04 sierpnia br. o godz. 18:00

Sposób zgłoszenia na Dzień Otwarty online:

• wyślij wiadomość mailową o chęci uczestnictwa na adres: karolina.sawicka@ksap.gov.pl
  • na podany adres e-mail dostaniesz link do Dnia Otwartego

Jak wygląda Dzień Otwarty online live?

• do realizacji spotkania online live KSAP wykorzystuje program LiveWebinar, którego nie trzeba instalować na komputerze,
  • dostęp do spotkania – uczestnik, najpóźniej dzień przed rozpoczęciem Dnia Otwartego, otrzyma link za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zalecamy uruchomienie aplikacji 15 minut przed spotkaniem w celu zapoznania się z narzędziem,
  • w spotkaniu może uczestniczyć kilka osób jednocześnie,
  • w trakcie Dnia Otwartego będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu i innym uczestnikom za pośrednictwem czatu lub w trybie łączności audio / video.

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką informacyjną o rekrutacji i nauce w KSAP.

Pobierz pliki