Biuro Karier UKW

Aktualności

Koferencja Biznes & Art

09.08.2020

Informacje od Organizatora:

 

Już 23 września odbędzie się konferencja Biznes + Art na której udowadniamy, że branża kreatywna świetnie radzi sobie w sferze biznesu. Na wydarzeniu zaprezentują się startupy oraz marki z województwa Małopolskiego, które udowodnią, że kreatywność idzie w parze z biznesem. Do udziału zapraszają inicjatorzy projektu Startup Academy wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

 

Program Biznes + Art. skierowany jest głównie do studentów, aby wesprzeć ich na polu biznesowym. Zainspirujemy ich do działania oraz pomożemy wprowadzać swoje talenty w życie. Udział w konferencji i warsztatach online jest całkowicie bezpłatny!

 

Zapraszamy na warsztaty:

 

Zbuduj swój artystyczny biznes – 12 września, 10:00-18:00, online

Myśl jak innowator dzięki design thinking – 19 września, 10:00-18:00, online

 

Konferencja połączona jest z warsztatami dla studentów, którzy chcą pogłębić i rozwinąć nowe umiejętności.  Podczas ośmiogodzinnego szkolenia online uczestnicy poznają techniki kreowania biznesu, generowania pomysłów na biznes, modeli biznesowych oraz budowania produktów lub usług w oparciu o potrzeby klientów. 

 

Weź udział w konferencji – 23 września, 18:00-21:00

 

Na konferencji historie swoich firm i cenne rady zaprezentują:

 

Podzielą się oni swoimi doświadczeniami tak, aby mogli z nich czerpać wszyscy, zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i osoby, które dopiero marzą o własnym biznesie.

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


Zapisy zarówno na część warsztatową jak i konferencję odbywają się na stronie http://biznesart.startupacademy.pl/