AIPomysł - konkurs dla młodych przedsiębiorców

13.01.2021

Już teraz pomysłodawcy mogą rejestrować się i zgłaszać pomysły na biznes na stronie internetowej www.aipomysl.link by konkurować o nagrodę główną w wysokości do 400,000 zł.

W konkursie mogą brać udział studenci, absolwenci, pracownicy akademiccy, doktoranci oraz start-upy o niezarejestrowanej działalności gospodarczej.

Warunek kluczowy - musisz mieć pomysł oraz przynajmniej jednego studenta lub aktywnego uczestnika przyuczelnianego w zespole. Zespół może zawierać maksymalnie 5 osób.

Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do 20.01.2021

10 zwycięzców AIPomysł Półfinału, który odbędzie się końcem lutego 2021, kwalifikuje się do 6-miesięcznego Programu AIP, obejmujące wsparcie w przygotowaniu zgłoszonego pomysłu biznesowego do wdrożenia. Finał konkursu odbędzie się w październiku 2021.

Szczegóły konkursu: www.aipomysl.link