Kierunek ORLEN - płatny program stażowy

Trwa rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN.

Aplikuj na staż, jeżeli jesteś studentem ostatnich lat studiów na jednym z kierunków ścisłych, technicznych, inżynieryjnych, ekonomicznych czy humanistycznych lub jesteś absolwentem uczelni wyższej niezależnie od wieku.

Orlen oferuje 50 ogłoszeń stażowych w ramach kilkunastu różnorodnych specjalizacji, w kilku miastach (m.in we Włocławku).

Staże trwają 6 miesięcy, od lutego 2022r., są płatne (realizowane na podstawie umowy cywilno-prawnej) i są okazją do zdobycia umiejętności zawodowych, rozwoju osobistego przy wsparciu indywidualnego opiekuna oraz są możliwością pogłębiania kompetencji miękkich w ramach organizowanych warsztatów grupowych w społeczności stażystów.

Benefity na stażu to:

• wynagrodzenie,
  • elastyczny, indywidualny tryb stażu do uzgodnienia z opiekunem, dzięki któremu niemal 80% stażystów programu godzi staż z nauką,
  • bieżące wsparcie indywidualnego mentora przez cały okres stażu i stopniowe wprowadzanie w odpowiedzialne zadania projektowe,
  • szkolenia merytoryczne,
  • indywidualna sesja doradztwa kompetencji miękkich i kariery,
  • integracja w społeczności stażystów,
  • wizyty w Spółkach Grupy ORLEN i na terenie obiektów przemysłowych Zakładu Produkcyjnego czy Centrum Badawczo Rozwojowego,
  • dla chętnych profesjonalna sesja fotograficzna i udział w programie ambasadorskim.

➡ poczytaj o programie Kierunek ORLEN

Aplikacje można przesyłać do 21 listopada b.r w odpowiedzi na ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce kariera na stronie internetowej PKN ORLEN TUTAJ .
Należy wybrać interesujące ogłoszenie(a) i w odpowiedzi dołączyć informacje o sobie oraz dodać rozwiązane case study biznesowe. Casy załączone są do ogłoszeń rekrutacyjnych.