Rekrutacja do Linii Lotniczych Wizz Air

22.11.2021

Jeżeli marzysz o pracy w młodym, energicznym i przyjaznym zespole a przy tym chcesz poszerzyć swoje horyzonty w międzynarodowej firmie, mamy przyjemność poinformować Cię, iż w Twoim mieście organizujemy rekrutację na stanowisko Personelu Pokładowego do linii lotniczej Wizz Air.

BYDGOSZCZ FOR GDN AND OTHER POLISH BASES
Date: 25 November 2021 09:00 am sharp
Location: City Hotel, 3 Maja 6, 85-016, Bydgoszcz

W celu wyłonienia najlepszych kandydatów proces rekrutacji będzie składać się z następujących etapów:

• Autoprezentacja,

• Rozwiązywanie problemów,

• Ćwiczenie zespołowe,

• Prezentacja firmy,

• Końcowa rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowo informujemy, że cały proces rekrutacji może potrwać cały dzień i będzie prowadzony w języku angielskim. Zachęcamy do zabrania ze sobą przekąsek oraz napoi.

Na rekrutację należy przybyć o czasie (9:00) w stroju biznesowym wraz z CV w języku angielskim zawierającym aktualne zdjęcie.

Od kandydatów oczekujemy:

• Ukończone 18 lat,

• Wzrost 175cm dla Panów, 165cm dla Pań,

• Świadectwo ukończenia szkoły średniej,

• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie,

• Ważny paszport (minimum 6 miesięcy),

• Umiejętność pływania,

• Brak tatuaży w widocznych częściach ciała,

• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie,

• Karierę w szybko rozwijającej się firmie,

• Przyjazne i wielokulturowe środowisko pracy,

• Zniżki na loty i bonusowe bilety lotnicze (nawet dla rodziny i przyjaciół),

• Pełne i bezpłatne szkolenie personelu pokładowego.

Szczegółowe informację dotyczące miejsca odbycia się rekrutacji znajdą Państwo w linku poniżej: https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/career/cabin-crew-flight-attendant/

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wywołaną COVID-19 prosimy o noszenie maseczek i zachowanie dystansu podczas trwania rekrutacji. W przypadku zaostrzenia restrykcji rekrutacja może zostać odwołana o czym będziemy informować Państwa za pośrednictwem naszej strony internetowej w zakładce Career.

Pobierz pliki