Rusza V edycja "Gry o karierę" już 16 maja !

10.05.2022

W tym roku rusza V edycja "Gry o karierę" realizowana przez sieć Biur Karier w Polsce. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16-20 maja 2022 roku. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym harmonogram wydarzeń.

Czym jest Gra o karierę?

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP.

Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim.

W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju. Wspólna szata graficzna dla organizowanych w ramach projektu wydarzeń jest dowodem współpracy i porozumienia Biur Karier.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16-20 maja 2022 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym harmonogram wydarzeń:

Nie czekaj !  Już teraz zapisz się i weź udział w darmowych konsultacjach lub warsztatach. Tematyka wydarzeń to m.in.:

• WCP – czyli jak kupować wszystko w dużej organizacji nie będąc ekspertem merytorycznym,
  • Analiza stylu zachowań jako pomocne narzędzie wyboru ścieżki zawodowej,
  • Testy w selekcji – czas oswoić to zwierzę,
  • Jak wygląda rekrutacja zdalna i jak się do niej przygotować?,
  • Trening wystąpień publicznych, czyli jak mówić bez stresu,
  • Konsultacje dla osób z niepełnosprawnościami z doradcą zawodowym,
  • Coaching kariery,
  • Mistrzowie obsługi klienta,
  • Tłumaczenie aplikacji zawodowych na język angielski, konsulting i profilowanie dokumentów aplikacyjnych,
  • Szkolenie „Techniki twórczego rozwiązywania problemów”,
  • Warsztat Jak skutecznie zarządzać czasem i podnieść swoją efektywność?,
  • Poznaj tajniki kreatywności. Warsztat z elementami design thinking.

I wiele innych :)))

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konkretnych wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznej edycji „Gry o Karierę”, prosimy o kontakt z organizującym je Biurem Karier.

Zachęcamy do udziału :)