Weź udział w wydarzeniu Citi Poland Virtual FinTech Hackathon

17.05.2022

Citibank Europe, we współpracy z Citi University Partnerships in Innovation & Discovery (CUPID) Program szukają osób zainteresowanych obszarem FinTech, które chciałyby wziąć udział w tygodniowym, wirtualnym hackathonie.

W programie również innowacyjne i angażujące szkolenia, aby wesprzeć profesjonalny rozwój uczestników i uczestniczek.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności technologiczne, zapisz się na wydarzenie już dziś.

Będziesz mieć szansę sprawdzić swoje umiejętności pracując nad realnym, biznesowym wyzwaniem. W trakcie trwania hackathonu możesz liczyć na wsparcie ekspertów Citi, biorąc udział w spotkaniach networkingowych lub wirtualnych konsultacjach.

Zarejestruj się już dziś!

Do wygrania przyspieszona ścieżka rekrutacyjna i atrakcyjne nagrody:
1 miejsce: Konsola Playstation 5,
2 miejsce: Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot Kickscooter,
3 miejsce: Dron DJI Mini 2.

Nagrody przewidziane są dla każdej osoby ze zwycięskich zespołów. Wydarzenie jest dla studentów i studentek z dowolnej polskiej uczelni, którzy posiadają maksymalnie 2-letnie doświadcznie zawodowe.

Rekomendowana wielkość zespołu to od 2 do 4 osób, ale nie musisz mieć grupy, aby zarejestrować się na wydarzenie. Zespół może być utworzony po rozpoczęciu wyzwania.

Weź udział szczególnie, jeśli interesuje Cię: Java, backend Java, Scala, frontend Angular, DevOps, Python, DataScience, Database Engineers (Oracle, Haskel)!

Aby wziąć udział, zarejestruj się tutaj.

Zapisy trwają do 2 czerwca 2022, do godziny 23:59.

Wydarzenie będzie odbywało się w danich 6-10.06.2022 r.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do Organizatorów na adres: student@citi.com