CAREER TURN !

24.05.2022

To piętnasta edycja bezpłatnego programu szkoleniowego prowadzonego online przez ekspertów UBS, którzy jako wolontariusze dzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z osobami poszukującymi pracy.

Career Turn jest realizowany cyklicznie od 2014 roku i jest objęty patronatem honorowym Rady Miasta Krakowa.

Do kogo program jest kierowany?

Do osób posługujących się j. angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym:

• bezrobotnych,
  • o statusie uchodźcy wojennego z Ukrainy
  • mających trudności z podjęciem zatrudnienia,
  • zagrożonych utratą pracy,
  • pracujących poniżej swoich kwalifikacji,
  • wracających na rynek pracy po przerwie związanej np. z chorobą lub wychowywaniem dziecka,
  • dyskryminowanych ze względu na wiek, płeć, orientację, pochodzenie etniczne, niepełnosprawność, brak wyższego wykształcenia i doświadczenia zawodowego,
  • studentów wchodzących na rynek pracy,

Co oferują organizatorzy?

• dwutygodniowe szkolenia online w j. angielskim pozwalające beneficjentom zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu zawodowego (poszukiwania pracy, obsługi programów biurowych), kompetencji miękkich i podstaw pracy w środowisku międzynarodowym;
  • doskonalenie znajomości praktycznej języka angielskiego;
  • indywidualne wsparcie coachów i mentorów;
  • przygotowanie i wsparcie w procesach rekrutacyjnych;
  • certyfikat potwierdzający osiągnięte kwalifikacje.

Kiedy?

Szkolenia online będą odbywać się w dniach 4-15 lipca 2022, w godzinach ok. 9-15.00.

Pozostałe formy wsparcia: mentoring/ coaching do wykorzystania do końca października (terminy będą ustalane indywidualnie).

Więcej informacji oraz zapisy do 12 czerwca na stronie www.stellavirium.org poprzez formularz zgłoszeniowy na podstronie projektu Career Turn.