Dostęp do darmowych e-booków dla studentów UKW

24.08.2022

Lubisz się rozwijać i czytać? Chciałbyś mieć dostęp do ciekawych i inspirujących treści z dziedziny pedagogiki, psychologii, edukacji czy terapii? I do tego NIC nie płacić?

Placówka Kształcenia Ustawicznego PSYCHODIA umożliwia studentom UKW taki dostęp.

Psychodia to firma szkoleniowa z 6 -letnim doświadczeniem. Byli partnerami wielu inicjatyw m.in. Targów Pracy, Festiwalu Nauczycieli czy Targów Kariery.  Edukacja jest ich pasją, dlatego tworzą szkolenia, e-booki o różnej tematyce.

Na ich stronie znajdziecie:

• Szkolenia z zakresu edukacji, terapii, metodyki, dydaktyki, psychologii, pedagogiki.
  • Pomoce edukacyjne oraz e-booki przydatne w pracy zawodowej.

Specjalnie dla studentów UKW została przygotowana wyjątkowa oferta. Po wpisaniu kodu: ukw100 wszystkie e-booki ze strony otrzymacie za darmo : )

Kliknijcie na link: E-booki i plannery – Szkolenia online (kursyzdalne.com) , wybierzcie treści wartościowe dla siebie, a w koszyku zastosujcie kupon promocyjny.

Miłego przeglądania : )