Targi Pracy Offerty 2022

19.10.2022

Biuro Karier UKW w imieniu Porozumienia Bydgoskich Biur Karier zaprasza serdecznie wszystkich studentów i absolwentów na największe Targi Pracy w regionie.

Tegoroczna, 15 edycja Targów, odbędzie się 20 października 2022 r. w godz. 11:00 - 16:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy stacjonarnie, oraz w dniu 21 października zdalnie poprzez stronę: www.offerty.byd.pl

Targi Pracy do doskonała okazja nawiązania bezpośrednich relacji z potencjalnymi Pracodawcami, znalezienia ciekawej oferty pracy/ stażu/ praktyk.

Kilkudziesięciu Pracodawców, strefa ekspercka, możliwość skonsultowania swojego CV, darmowy makijaż, biznesowe zdjęcie do CV, testy badające kompetencje, ciekawe rozmowy, wybitni prelegenci, a przede wszystkim możliwość porozmawiania w „cztery oczy” z potencjalnym Pracodawcą – to wszystko czeka na Was już 20 października.

Szczegóły na stronie: www.offerty.byd.pl