zaFUNDuj sobie przyszłość - program płatnych praktyk letnich

28.03.2023

Informacje od Organizatora: Masz już plany na wakacje? Jeśli nie, skorzystaj z naszej propozycji letnich płatnych praktyk. Latem 2023 r., po raz ósmy, eksperci Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) będą dzielić się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Praktyki będą trwały od 3 lipca 2023 do 30 września 2023. Kierujemy je do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy w terminie trwania praktyk będą posiadać status studenta i nie przekroczą 26 roku życia.

Dzięki praktyce w MFiPR zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe. Będziesz miał okazję pracować w organizacji, która wytycza strategię rozwoju Polski w najbliższych latach. U nas praktyki to prawdziwa praca. Nie będziesz kserować tony papierów, ale wraz ze swoim zespołem będziesz wykonywał konkretne i ciekawe zadania.

Oprócz zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy o Funduszach Europejskich, otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę do 3407,50 zł brutto miesięcznie

W tym roku przygotowaliśmy 16 programów w różnych departamentach naszego Ministerstwa. Chcesz zapoznać się z wdrażaniem programów unijnych lub strategią i zarządzaniem? A może jednak chcesz pracować z dokumentami kadrowymi? Interesujesz się HR albo PR? Na pewno znajdziesz coś dla siebie : )

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się drogą elektroniczną, należy wypełnić formularz. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 3 maja 2023 r

Następnie osoby, które spełnią wymogi formalne, poprosimy o rozwiązanie online testu wiedzy o Funduszach Europejskich i/lub próbkę pracy (15-30 maja).

W ostatnim etapie wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne (1-15 czerwca). Na ich podstawie zostaną wyłonieni laureaci, którzy uzyskają możliwość odbycia praktyk w wybranych departamentach.

Jedna osoba może wygrać jedną praktykę.

Nie zwlekaj i zaFUNDuj sobie przyszłość już dziś.

Szegóły na stronie: zaFUNDuj sobie przyszłość - program płatnych praktyk letnich - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - Portal Gov.pl (www.gov.pl)