3 umiejętności, jakich oczekują Pracodawcy, dzięki którym osiągniesz sukces

14.11.2023

Zapraszamy Cię na fascynujące szkolenie prowadzone przez praktyka, które skutecznie przygotuje Cię do rozmów rekrutacyjnych i pomoże zdobyć prestiżowe stanowisko pracy.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakich kompetencji oczekują obecnie pracodawcy, to nie może Ciebie zabraknąć.

Kiedy? 28 listopada o godz. 19.00 on-line

Link do wydarzenia na zoomie:

Identyfikator spotkania: 812 5602 0480
Kod dostępu: 931974

Osoba prowadząca:

Rafał Żebrowski - trener wystąpień publicznych, obecnie współpracuje z jednym z najlepszych mówców w kraju Dawidem Świstakiem. P. Rafał ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży IT jako programista i konsultant, gdzie nadzorował i współpracował z 15-oma międzynarodowymi zespołami, głównie ze Skandynawii i Niemiec, realizując ponad 30 projektów. Brał udział w ponad 100 rekrutacjach będąc po obu stronach stołu. Prowadzi również kanał internetowy, którego materiały zostały wyświetlone ponad 5 000 000 razy. W maju występował na ogólnopolskiej konferencji DrupalCamp 2023, gdzie poruszał temat znaczenia efektywnej komunikacji w zespołach.

Na szkoleniu P. Rafał podzieli się swoim doświadczeniem tak, byś i Ty mógł wcielić wiedzę w życie.

Do zobaczenia :)