Konkurs - Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego.

13.05.2021

W tym roku po raz czwarty zostanie przyznana Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. To wyróżnienie dla autorów artykułów, które przyczyniają się do pogłębiania debaty o edukacji w Polsce. Wysokość nagrody pieniężnej w każdej kategorii wynosi 10 000 złotych.

Zgłoszenia do 30.06.2021r.

Management Trainee - Biedronka poszukuje młodych talentów

12.05.2021

Ruszyła rekrutacja do programu talentowego Jerenimo Martins -  Management Trainee. Nowa edycja rozpocznie się we wrześniu 2021 r.

Konsultacje w zakresie oceny kompetencji i preferencji zawodowych

11.05.2021

Biuro Karier  zaprasza na konsultacje w zakresie oceny kompetencji i preferencji zawodowych.

Konsultacje zdalne w Biurze Karier UKW

11.05.2021

Jesteś studentem/ absolwentem? Chciałabyś dowiedzieć się czegoś o sobie? Nie wiesz, jaki kierunek obrać po studiach? Chcesz zbadać swój poziom samooceny? Potrzebujesz omówić swoje CV? A może po prostu masz czas i chcesz go dobrze wykorzystać?

MojeStypendium.pl - aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży

11.05.2021

Studia na wymarzonej uczelni, realizacja projektu artystycznego czy społecznego, rozwój sportowy, wyjazd naukowy za granicę… w tych wszystkich działaniach i wielu innych może pomóc stypendium. Znajdź ofertę stypendialną na MojeStypendium.pl.