„Biuro karier pomostem do kariery” - zapraszamy do udziału w projekcie

24.08.2017

Pierwsza taka oferta na UKW – innowacyjny i kompleksowy projekt „Biuro Karier pomostem do kariery” skierowany do studentów ostatnich roczników studiów I i II stopnia.

W ofercie:

Badanie kompetencji - poznaj swoje atuty

W ramach projektu zostało zakupione specjalistyczne narzędzie diagnostyczne, stosowane w branży HR, które umożliwia przeprowadzenie badania kompetencji. Dla każdej przebadanej osoby powstaje indywidualny raport.

Doradztwo zawodowe - zaplanuj swoją karierę

W ramach spotkań z doradcą zostanie omówiony raport z badania kompetencji. Zdiagnozujemy Twoje potrzeby oraz obszary do dalszej pracy. Doradca zawodowy pomoże Ci przy wyborze odpowiedniego miejsca zatrudnienia oraz udzieli informacji o możliwościach dalszego kształcenia i aktualnej sytuacji na rynku pracy.

Coaching kariery - podnieść swoje kompetencje

Skorzystaj z indywidualnych sesji z coachem oraz szkoleń. Poznaj nowatorskie metody poszukiwania pracy i sposoby autoprezentacji.

Mentoring i coaching zawodowy - znajdź zatrudnienie zgodne z Twoim potencjałem

W ramach projektu nawiążemy współpracę z pracodawcami. Studenci, którzy przy pomocy Biura Karier znajdą zatrudnienie zgodne ze swoją ścieżką kształcenia zostaną objęci 3-miesieczną opieką mentora w firmie.

Doradztwo przedsiębiorczości - rozwiń swoje umiejętności biznesowe

Chcesz podnieść swoje kompetencje przedsiębiorcze lub jesteś zainteresowany założeniem własnej firmy - skorzystaj ze wsparcia doradcy przedsiębiorczości. Proponujemy Ci kompleksowe poradnictwo indywidualne oraz cykl szkoleń w ramach Akademii Biznesu.

Możesz skorzystać z wszystkich form wsparcia bądź tylko z badania kompetencji i konsultacji z doradcą zawodowym.

Rekrutacja do projektu trwa.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

WYŚLIJ „TAK, chce wziąć udział w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery” oraz imię i nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu na adres e-mail: biurokarier@ukw.edu.pl

Sprawdź więcej: http://www.ukw.edu.pl/jednostka/pomost-do-kariery