Ambasador Atos poszukiwany

18.05.2017

Jesteś studentem, ale już teraz chcesz rozwijać swoje kompetencje w firmie, która jest światowym liderem w branży IT? Masz głowę pełną pomysłów i jesteś mistrzem budowania relacji? Świetnie się składa! Aplikuj online i znajdź u nas swoje miejsce!

Program „Atos Ambassadors” jest prestiżowym programem dla studentów, który umożliwi Tobie poznanie specyfiki pracy w branży IT. W Atos zdobędziesz doświadczenie zawodowe między innymi z obszaru employer brandingu i marketingu. Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy:

U nas wszystko gra!
- Poznasz firmę Atos „od kuchni”
- Zgarniesz stypendium ambasadorskie, wypłacane w cyklu miesięcznym przez cały okres trwania programu
- Zdobędziesz doświadczenie w organizacji wydarzeń, w realizacji działań promocyjnych oraz w budowaniu wizerunku firmy
- Otrzymasz wsparcie mentora i dostęp do wiedzy ekspertów
- Rozwiniesz skrzydła w obszarze Employer Brandingu i marketingu

- Będziesz miał/a dostęp do profesjonalnych szkoleń

Przeżyjesz ciekawą przygodę i poznasz super ludzi!

Więcej informacji w plikach do pobrania oraz na stronie: http://pl.atos.net/pl-pl/home/kariera/ambasadorzy-atosa.html
Zapraszamy!

Pobierz pliki