Dzień Otwarty w Randstad Polska

07.05.2018

Oprócz prezentacji ofert pracy, będą przeprowadzone wykłady dot. działalności Agencji Pracy Tymczasowej, jak pisać CV, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Zapraszamy na konferencję z zakresu przedsiębiorczości

konferencja

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadzą firmę lub planują założyć działalność gospodarczą na konferencję z zakresu przedsiębiorczości.

Projekt „NEET Staże 2: droga do zatrudnienia”

26.04.2018

Zapraszamy studentów i absolwentów UKW w Bydgoszczy do wzięcia udziału w projekcie
„NEET Staże 2: droga do zatrudnienia”.

Akademia Umiejętności - zapraszamy na szkolenia

27.03.2018

Zapraszamy na szkolenia z umiejętności radzenia sobie ze stresem, planowania i organizacji czasu, asertywności, wystąpień publicznych, networkingu oraz przygotowania do rekrutacji.

Media społecznościowe w rekrutacji

22.03.2018

Zachęcamy Was do zapoznania się  raportem przygotowanym przez organizację Lee Hecht Harrison DBM, która specjalizuje się w doradztwie karierowym i wspiera osoby poszukujące pracy, a także posiada ekspercką wiedzę z zakresu kreowania profesjonalnego wizerunku w sieci.