„Praca z grupą – aktywne metody” - zapraszamy na bezpłatne szkolenie

20.02.2018

„Projektor – wolontariat studencki” we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na darmowe szkolenie pt. „Praca z grupą – aktywne metody”, które odbędzie się 9.03.2018r. (piątek) w godzinach 10-16, w sali nr 11 (parter) w budynku UKW przy ul. Ogińskiego 16.

Rekrutacja w Krajowej Szkołe Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego

16.02.2018

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego prowadzi kolejną rekrutację słuchaczy kursu stacjonarnego.

Najnowsze wydanie Poradnika Praca.pl

13.02.2018

Poradnik Praca.pl 2018 kierujemy zarówno do osób rozpoczynających karierę, jak i do tych, które są zainteresowane nadaniem jej nowego kierunku.

Program stażowy dla studentów i absolwentów biologii i biotechnologii

08.02.2018

Zapraszamy studentów UKW do udziału w III edycji Programu Laboratorium Kariery. Program jest skierowany do absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków: biologia, biotechnologia, chemia oraz nauk pokrewnych, znających bardzo dobrze język angielski.

Staż w Misji Doradczej UE na Ukrainie (EUAM Ukraine)

05.02.2018

Europejska Służba Działań Zewnętrznych informuje o naborze na 2 stanowiska na stażu w Misji Doradczej UE na Ukrainie (EUAM Ukraine). Termin zgłoszeń mija 22.02.2018 r.