EXPERIENCE WORK DAY DZIEŃ OTWARTY W ADECCO

09.04.2018

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - zdobywcy drugiego miejsca w światowym rankingu Great Place to Work - razem tworzymy wspaniałe miejsce pracy!
Jako absolutny lider usług HR, posiadający ponad 5700 oddziałów na całym świecie,
w tym aż 60 w Polsce, zatrudniający 500 pracowników zaprasza na:
EXPERIENCE WORK DAY
DZIEŃ OTWARTY W ADECCO

IX Międzynarodowe Targi Pracy

09.04.2018

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu serdecznie zaprasza na IX Międzynarodowe Targi Pracy, które odbędą się 12 kwietnia br. w Toruniu, w hotelu Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18,
w godzinach 10:00-14:00.

Gra o karierę

04.04.2018

W ramach ogólnopolskiego projektu Gra o karierę - Biuro Karier dla Ciebie Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konsultacje, konferencje i inne wydarzenia specjalnie dla studentów z całego kraju. Wydarzenie zostało objęte patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza rekrutację

04.04.2018

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Akademia Umiejętności - zapraszamy na szkolenia

27.03.2018

Zapraszamy na szkolenia z umiejętności radzenia sobie ze stresem, planowania i organizacji czasu, asertywności, wystąpień publicznych, networkingu oraz przygotowania do rekrutacji.