Zjazd szkoleniowy dla NOWYCH WOLONTARIUSZY programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”

17.01.2018

Jesteś aktywnym społecznie studentem/ką (I-IV roku) i chcesz zaangażować się
w działalność programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, wykorzystując przy tym własne umiejętności a także  zdobyć nowe doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych lub promocji Programu? W takim razie ten zjazd jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz?
- poznasz Program i ludzi skupionych wokół idei PROJEKTORA
- otrzymasz dawkę pozytywnej energii i mnóstwo inspiracji do dalszej aktywności
- zdobędziesz nowe doświadczenie i umiejętności
- uzyskasz zaświadczenie
- zaprojektujesz swoją przyszłość

Udział w zjeździe szkoleniowym jest bezpłatny!

Gdzie i kiedy? Lublin w dniach 10.03.2018 r. – 11.03.2018 r.

Rekrutacja trwa do 04.02.2018 r.

Zgłoś się już dziś i wypełnij Formularz rekrutacyjny: http://bit.ly/zjazddlawolontariuszy

Szczegóły odnośnie zjazdu oraz warunków rekrutacji znajdziesz tutaj:

Masz pytania? Skontaktuj się nami: dzwoń 81 534 78 93 lub pisz biuro@projektor.org.pl
Udział w programie „PROJEKTOR – wolontariat studencki” to świetna okazja do zebrania doświadczenia, zwiedzania całej Polski oraz poznania ludzi zmieniających swoje otoczenie na lepsze.
--------------------------
„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.
Celem programu jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów. Wolontariuszami w Projektorze są studenci rozmaitych kierunków, z różnych uczelni na terenie całego kraju. Wolontariusze realizują zarówno projekty systematyczne (odbywające się w trakcie roku szkolnego), jak też wakacyjne i feryjne. Zajęcia charakteryzuje różnorodność tematyki oraz fakt, że studenci sami są twórcami i realizatorami swoich pomysłów. Oprócz projektów dostępnych w bazie Projektora studenci mogą również stworzyć i zrealizować własny, autorski projekt. Dodatkowo w ramach Projektora dla studentów dostępne są inne formy rozwoju: szkolenia jednodniowe, webinaria oraz program rozwojowy Ambasadorzy Projektora.