Zdobądź kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

18.01.2018
projekt

Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr "Denar" zaprasza do udziału w projekcie "Akademia Wiedzy i Doświadczenia" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach POWER.

W ramach projektu  oferujemy darmowe kursy nadające kwalifikacje zawodowe ( np.: przedstawiciel handlowy z prawo jazdy kat. B, rejestratorka medyczna, kursy komputerowe  i inne w zależności od preferencji uczestnika)  oraz staże zawodowe. Dodatkowo wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy.  Projekt skierowany jest do osób do 29 r.ż - studentów studiów niestacjonarnych, nie pracujących, zamieszkujących w m. Bydgoszcz oraz w  powiecie bydgoskim i nakielskim.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana skontaktuj się z koordynatorką projektu -  Dorota Wierzgała 509-633-635