Biuro Karier UKW

Aktualności

Najnowsze wydanie Poradnika Praca.pl

13.02.2018

Kto jak nie Ty? Twoja kariera w Twoich rękach.


Patrząc z perspektywy rynku pracy, rok 2018 to idealny czas, aby wziąć sprawę w swoje ręce i odważyć się na świadome kreowanie swojej kariery zawodowej. Jak to zrobić?


Jako zespół Praca.pl chcemy Ci w tym pomóc, dlatego w najnowszy wydaniu Poradnika Praca.pl dowiesz się:

 

  • jak radzić sobie ze stresem, nie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej – Rekrutacja bez tremy, Maciej Orłoś dziennikarz prezenter telewizyjny, trener wystąpień publicznych.
  • jak zbudować silną markę osobistą i jednocześnie Jak być ferrari na rozmowie kwalifikacyjnej?, Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej.
  • jak unikać problemów zawodowych przez to co publikujemy na Facebooku – 1, 2, 3… rekruter patrzy, Monika Czaplicka szefowa agencji social media Wobuzz.
  • Na co zwrócić uwagę podpisując umowę o pracę -  porady prawne Łukasza Prasołka, eksperta prawa pracy.
  • praktyczne podpowiedzi i prezentacja aktualnej sytuacji rynkowej w 9 branżach: Bankowość i finanse, Beauty&fashion, Budownictwo, inżynieria i produkcja, FMCG, HoReCa i turystyka, IT i nowe technologie, Medycyna, farmacja i biotechnologia, Sieci handlowe oraz Sprzedaż i obsługa klienta.


Poradnik Praca.pl 2018 kierujemy zarówno do osób rozpoczynających karierę, jak i do tych, które są zainteresowane nadaniem jej nowego kierunku. Kto to zrobi, jak nie TY?
Redakcja Praca.pl

NAjnowsze wydanie dostepne jest Tutaj.

 

Pobierz pliki