15.11.2018 r. Biuro Karier nieczynne

Moja Kariera - Spotkanie z coachem dla młodzieży i studentów

coaching

Organizatorem wydarzenia jest Pracownia Rozwoju Coachingu przy przy Katedrze Pedagogiki Pracy i Andragogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz CST Coaching.

Zapraszamy na Targi Pracy

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

Więcej informacji:

Praca - spotkanie informacyjne

29.10.2018

Jeśli interesuje Ciebie: zdobycie dodatkowego dochodu, być może w przyszłości takiego, który będzie tym jedynym, bez obowiązku wychodzenia codziennie z domu, dochód jak najbardziej legalny - zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Konferencja "Start-Up Bydgoszcz"

konferencja

Myślisz o założeniu własnego start-upu? Szukasz inspirujących przykładów rozwoju biznesu? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jako regionalny koordynator Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim zaprasza 13 listopada do Restauracji Sowa na konferencję "Start-Up Bydgoszcz!", która inauguruje 11. edycję ŚTP w naszym regionie. Sponsorem wydarzenia jest mBank.