Spotkania informacyjne w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

11.01.2019

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką w KSAP na spotkania informacyjne.

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielem Biura Teleinformatyki Centralnego Biura Antykorupcyjnego

08.01.2019

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym z przedstawicielem Biura Teleinformatyki Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Akcja stypendialna

03.01.2019
stypendia

Grupa ERGIS ogłasza kolejną akcję stypendialną dla studentów i doktorantów kierunków chemicznych.

Zapisy do 31.01.2019 r.

Płatne staże w Urzędzie Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (BEREC)

30.11.2018

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, iż  istnieje możliwość składania aplikacji na płatne staże   w Urzędzie BEREC. BEREC oferuje kandydatom staże o następujących profilach:

DORADZTWO DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – KONSULTACJE INDYWIDUALNE

konsultacje

Zapraszamy na konsultacje indywidualne w zakresie przedsiębiorczości.

Doradztwo obejmuje:

Informacje dotyczące przepisów podatkowych, ubezpieczeniowych oraz regulacji prawnych.

Objaśnienia zasad  rejestracji działalności gospodarczej.

Pomoc w wypełnieniu dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej.

Opiniowanie biznesplanu

Klasyfikacje form zatrudnienia pracowniczego i niepracowniczego.