Moja Kariera - Spotkanie z coachem dla młodzieży i studentów

coaching

Zapisując się na wydarzenie prosimy o:

1. zaznaczenie godziny,

2. wybór opcji - spotkanie indywidualne lub grupowe.

Harmonogram spotkań:

- Coaching indywidualny  13 i 14.11.2018, z uprzednim zarezerwowaniem godziny od  9:00 - do 17:00.

Sesje indywidualne będą odbywać  się na ul. Chodkiewicza 30, główny budynek, gabinet 25 oraz 42 – parter

- Coaching grupowy 13.11.2018,  od 15:00 do 17:00 ul. Chodkiewicza 30, główny budynek, sala 26 – parter.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt: biuro@cstcoaching.pl, tel. 796500653 lub 691213623

Dla kogo:
- dla młodzieży poszukującej właściwej dla siebie ścieżki edukacyjno-zawodowej,
- dla ośmioklasistów i uczniów klas III gimnazjum, poszukujących odpowiedzi na pytanie -Jaką szkołę wybrać? ( Osoby poniżej 18 roku życia, prosimy o przyniesienie zgody opiekuna prawnego na pracę z coachem.)
- dla maturzystów, uczniów ostatnich klas szkół średnich, którzy borykają się z pytaniami: Zdawać maturę czy nie zdawać? Iść na studia czy nie iść? Jakie studia wybrać?
- dla studentów poszukujących właściwej dla siebie ścieżki zawodowej,
- dla młodych ludzi, którzy mają wątpliwości, co do podjętych decyzji zawodowych.

Zajęcia będą prowadzone przez:
- współtwórców PRC - Łukasz BrzezińskiAnita Orzechowska - coachów współpracujących z PRC, tj. - Katarzyna ChmielewskaPaulina TurkiewiczJoanna Asia Wilgorska, Alicja KostenckaAnna Kania.

Zajęcia z coachem ( indywidualne lub grupowe) mają pomóc młodym ludziom w:
- samodzielnym podejmowaniu ważnych dla nich decyzji,
- odnalezieniu własnej drogi edukacyjno-zawodowej,
- przyjrzeniu się swoim potrzebom.

Efektem spotkań mają być informacje:
- dla uczestników - na temat dalszych kroków na ich edukacyjno-zawodowej drodze,
- dla prowadzących - o potrzebach młodych ludzi.