Konsultacje w zakresie oceny kompetencji i preferencji zawodowych

11.05.2021

Biuro Karier zaprasza na konsultacje w zakresie oceny kompetencji i preferencji zawodowych.
Chcesz poznać swoje mocne strony i obszary do rozwoju zawodowego, zapisz się na spotkanie z doradcą zawodowym.

W czasie spotkania wykonasz test kompetencji/zainteresowań zawodowych i otrzymasz raport z badania, który omówisz z doradcą zawodowym.

Do zaoferowania mamy rożne rodzaje testów, m.in:

- Narzędzie do Badania Kompetencji (test SoftSkill) - test można wykonać on-line w domu
- Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych - test możemy wysłać e-mailem

Korzyści z badania:
- poznanie swojego potencjału zawodowego, mocnych i słabych stron;
- wykorzystanie informacji o mocnych stronach przy redagowaniu CV;
- powołanie się przez badanego na uzyskane wyniki podczas udziału w procesach rekrutacyjnych;
- podniesienie motywacji do samorozwoju;
- pomoc przy wyborze odpowiedniego kierunku szkolenia, kształcenia lub satysfakcjonującej pracy.

Termin: do ustalenia ze studentem

Miejsce: Biuro Karier UKW, ul. Ogińskiego 16 w  Bydgoszczy, IV piętro lub zdalnie.

W celu zapisania się na konsultację wyślij na adres: biurokarier@ukw.edu.pl swoje imię i nazwisko, nr tel., kierunek studiów.

Pracownik Biura Karier skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnej godziny spotkania.