Biuro Karier UKW

Aktualności

Szkolenia E-learningowe

29.08.2019

Zachęcamy do skorzystania  ze szkoleń e-learningowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu

https://szkolenia.wup.torun.pl

ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

Zarządzanie sobą w czasie nie jest cechą wrodzoną, którą posiadamy czy też nie, lecz umiejętnością. To oznacza, że każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu już ją posiada i przede wszystkim może ją rozwijać i coraz bardziej efektywnie gospodarować czasem. Ty również.
Celem kursu Efektywne zarządzanie sobą w czasie jest zapoznanie uczestników z podstawowymi metodami gospodarowania czasem oraz rozwój umiejętności ustalania priorytetów i planowania. Udział w tym kursie daje uczestnikom również możliwość przyjrzenia się temu, w jaki sposób dotąd gospodarowali swoim czasem oraz temu, jakie są typowe błędy, które popełniamy w tym zakresie.
Ile wart jest Twój czas?


OD PIERWSZEGO WRAŻENIA DO ZATRUDNIENIA

Celem tego kursu jest dostarczenie informacji o tym, jak może wyglądać rozmowa o pracę. W jego trakcie dowiesz się więcej o tym, na co pracodawca zwraca uwagę w trakcie rekrutacji i jak możesz się do niej efektywniej przygotować.
Uczestnicząc w tym kursie lepiej zrozumiesz po co ogóle są rozmowy kwalifikacyjne, dowiesz się jakie mogą być ich rodzaje.
Będzie to również świetna okazja by poznać najczęściej pojawiające się pytania w trakcie spotkań i wypracować strategię poradzenia sobie z odpowiedziami na tzw. trudne pytania.  
Nie otrzymasz tu 100% skutecznej recepty na "wygrywanie" wszystkich rozmów kwalifikacyjnych, ale na pewno lepiej poznasz i zrozumiesz perspektywę pracodawcy. Dzięki temu łatwiej będzie Tobie przygotować się na każdą okoliczność w związku z Twoimi poszukiwaniami.
Udział w tym kursie pozwoli Tobie poczuć się pewniej, bezpieczniej i bardziej gotowym/ą do odbywania spotkań z pracodawcami.


ZARZĄDZANIE KARIERĄ

Kurs Zarządzanie karierą ma na celu wspieranie rozwoju kariery, tak by była zgodna z aspiracjami, wartościami i z własnymi działaniami w zakresie podejmowanych decyzji zawodowych. Udział w kursie jest pomocny szczególnie dla tych, którzy poszukują odpowiedzi na pytania: Co chcę robić?; Gdzie chcę dojść i jaka jest moja wizja kariery?
Ma sprzyjać odkryciu tego, co jest źródłem prawdziwej satysfakcji zawodowej dla każdego z uczestników. Dzięki temu każdy będzie miał sposobność wykreować budujący i motywujący obraz siebie i swojej kariery zawodowej.

Szczegóły dotyczące panelu rejestracyjnego znajduą się w załączniku.

Pobierz pliki