Biuro Karier UKW

Aktualności

V edycja konkursu „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”

18.10.2019

V edycja konkursu „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019”, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.

To już piąta edycja konkursu, który organizowany jest nieprzerwanie od 2015 roku. Skierowany jest do studentów oraz doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów i pomysłów z obszarów działalności Grupy Kapitałowej PGNiG, promowanie polskiej myśli naukowej oraz służy budowaniu bezcennej współpracy biznesu ze światem nauki.  Jako lider rynku gazowego w Polsce oraz firma intensywnie wspierająca działania badawczo-rozwojowe i innowacyjne zależy nam, na jak najszerszym pozyskaniu ciekawych tematów, które mogą zainicjować realizację użytecznych dla naszej firmy projektów. Zwycięzca konkursu, w przypadku obustronnego zainteresowania podjęciem współpracy, będzie miał szansę na zrealizowanie swojego autorskiego pomysłu w PGNiG, otrzymując na ten cel kwotę do 400 tys. zł, zaś troje wyłonionych przez Kapitułę laureatów otrzyma nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio: 30 000, 20 000 i 10 000 złotych. Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w konkursie jest możliwość uczestnictwa w międzynarodowej konferencji branżowej.

W bieżącej edycji czekamy na pomysły z następujących obszarów:
1.            Poszukiwanie, wydobycie węglowodorów;
2.            Technologie wodorowe i biometanowe;
3.            Ochrona środowiska;
4.            Podziemne magazynowanie węglowodorów;
5.            Big Data – zastosowania, możliwości;
6.            Pozyskiwanie metanu z węgla (CBM);
7.            Robotyka i sztuczna inteligencja;
8.            Media społecznościowe – możliwości dla sektora;
9.            Nowe zastosowanie paliw gazowych;
10.          Innowacyjne metody współpracy z klientem;
11.          Technologie poprawiające skuteczność cementowania odwiertów;
12.          Wiercenia kierunkowe:  wyzwania technologiczne;
13.          Sieci gazowe;
oraz w innych obszarach działalności i zainteresowań Spółek Grupy Kapitałowej, a także w związku z popularyzacją marki PGNiG.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonywać wyłącznie w formie elektronicznej na adres mailowy: konkursMIP@pgnig.pl,  na załączonym formularzu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.11.2019 (decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora).
Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem możecie Państwo znaleźć na stronie www.pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig.
Kontakt do Organizatora pod adresem: konkursMIP@pgnig.pl.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Pobierz pliki