Akademia Umiejętności - zapraszamy na szkolenia

27.03.2018

Zapraszamy na szkolenia z umiejętności radzenia sobie ze stresem, planowania i organizacji czasu, asertywności, wystąpień publicznych, networkingu oraz przygotowania do rekrutacji.

Media społecznościowe w rekrutacji

22.03.2018

Zachęcamy Was do zapoznania się  raportem przygotowanym przez organizację Lee Hecht Harrison DBM, która specjalizuje się w doradztwie karierowym i wspiera osoby poszukujące pracy, a także posiada ekspercką wiedzę z zakresu kreowania profesjonalnego wizerunku w sieci.

CANBRIDGE - Konkurs dla kreatywnych

20.03.2018

Chcesz sprawdzić się jako Project Manager? Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszy projekt promujący recykling aluminiowej puszki po napojach.

Punkt promocyjny firmy CHRIS Turystyka i Rekreacja - zapraszamy w najbliższy wtorek

16.03.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20.03.2018, w godzinach 9:00-14:00 w holu Budynku A  Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 30, będzie wystawiony punkt promocyjny firmy CHRIS Turystyka i Rekreacja.

Twoja kariera może zależeć od tego co publikujesz na Facebooku?

02.03.2018

Zachęcamy do lektury poniższego artykułu.