Career Call – wirtualne targi pracy!

24.01.2018

Career Call – wirtualne targi pracy!
Jesteś studentem, absolwentem? A może posługujesz się językami obcymi? Jeśli tak, to świetnie!
Monster wystartował właśnie z wirtualnymi targami pracy, które dostępne są 24/7, w dniach 22.01-04.02.2018.

Zdobądź kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

18.01.2018
projekt

Jesteś studentem studiów niestacjonarnych i obecnie nie pracujesz - skorzystaj z bezpłatnych kursów i zyskaj doświadczenie zawodowe

Zjazd szkoleniowy dla NOWYCH WOLONTARIUSZY programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”

17.01.2018

Jesteś aktywnym społecznie studentem/ką (I-IV roku) i chcesz zaangażować się
w działalność programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, wykorzystując przy tym własne umiejętności a także  zdobyć nowe doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych lub promocji Programu? W takim razie ten zjazd jest właśnie dla Ciebie!

Data Science Masters - konkurs na najlepszą pracę magisterską

29.12.2017

Z końcem listopada ruszył nabór do pierwszej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu Machine Learning i Data Science – “Data Science Masters”. Jego organizator, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, zaprasza do udziału wszystkich absolwentów polskich uczelni, którzy obronili się między 1 stycznia 2016 a 31 grudnia 2017 r.

Pokaż #cowieszjak? i wygraj płatny staż!

29.12.2017

Ruszyła druga edycja konkursu „Wiesz jak? Wygraj płatny staż!” organizowanego przez agencję marketingu internetowego EACTIVE. Nagrodą w konkursie jest trzymiesięczny, płatny staż
w jednym z czterech działów firmy: pozycjonowania, Google AdWords, analityki internetowej lub  content marketingu.