ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY BIZNESOWE W RAMACH AKADEMII BIZNESU

biznes

Zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach Biznesowych  w ramach Akademii Biznesu mających na celu wprowadzenie do usamodzielnienia po etapie kształcenia. Obejmują w swym zakresie tematycznym dostępne formy świadczenia pracy , generowania dochodów, oraz pozyskiwania dofinansowań i wsparcia.

Warsztaty ujęte są w trzech modułach obejmujących zagadnienia finansowo-prawne, otoczenia biznesu, oraz cześć praktyczną.

Wybierz interesujący Cię temat oraz termin. Warsztat zostanie uruchomiony po zebraniu grupy co najmniej pięciu osób.

Zapraszamy na zajęcia warsztatowe

Zajęcia grupowe

Mój debiut na rynku pracy – adaptacja w miejscu pracy

Postaw na siebie – o asertywności w pigułce

„Spotkania z administracją” w KSAP - „Nowa jakość administracji”

20.11.2018

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego zaprasza na cykliczne „Spotkania z administracją” pt. „Nowa jakość administracji”, które odbędę się w sobotę 1.12.2018 r. w godz. 10.00-16.00, w siedzibie KSAP, ul. Wawelska 56 w Warszawie.

Praca - spotkanie informacyjne

29.10.2018

Jeśli interesuje Ciebie: zdobycie dodatkowego dochodu, być może w przyszłości takiego, który będzie tym jedynym, bez obowiązku wychodzenia codziennie z domu, dochód jak najbardziej legalny - zapraszamy na spotkanie informacyjne.

"DNA młodego lidera" - szkolenie

04.10.2018

To szkolenie skierowane do osób, które chcą zostać przyszłymi menagerami, bądź specjalistami w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jeżeli jesteś aktywnym studentem i chcesz mieć wpływ na swoje otoczenie – zapraszamy na bezpłatne szkolenie!