Targi Pracy Offerty 2022

19.10.2022

Biuro Karier UKW w imieniu Porozumienia Bydgoskich Biur Karier zaprasza serdecznie wszystkich studentów i absolwentów na największe Targi Pracy w regionie.

Międzyuczelniana Akademia Kompetencji

06.10.2022

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Biurami Karier kujawsko-pomorskich uczelni zapraszają do udziału w warsztatach realizowanych w ramach projektu Międzyuczelniana Akademia Kompetencji.

Dostęp do darmowych e-booków dla studentów UKW

24.08.2022

Lubisz się rozwijać i czytać? Chciałbyś mieć dostęp do ciekawych i inspirujących treści z dziedziny pedagogiki, psychologii, edukacji czy terapii? I do tego NIC nie płacić?

Placówka Kształcenia Ustawicznego PSYCHODIA umożliwia studentom UKW taki dostęp.

Bezpłatne kursy zawodowe

03.08.2022

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH  kursach zawodowych.

W szkoleniach może wziąć udział każda osoba, bez względu na status na rynku pracy!

(z wyłączeniem osób prowadzących działalność gospodarczą)

Popandemiczny rynek pracy

12.07.2022

W czasach popandemicznych firmy z wielu branż znów zaczęły rekrutować pracowników. Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na cały rynek pracy, w tym również na procesy rekrutacyjne.W dzisiejszych czasach oferty pracy coraz częściej uwzględniają informację o zdalnym przeprowadzaniu rozmowy rekrutacyjnej. W tym artykule dowiesz się jak się do niej przygotować, oraz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna z chatbotem. Ponadto dowiesz się jakie zawody są popularne w czasach pomandemicznych oraz sprawdzisz jakich umiejętności i kwalifikacji poszukują pracodawcy.