Działalność nierejestrowana. Biznes bez ryzyka.

03.11.2021

Zapraszamy Was Drodzy studenci/ absolweni do zapoznania się z ciekawym artykułem dotyczącym działalności nierejestrowanej. A jeśli wyda się on Wam ciekawy i będziecie chcieli zgłębiać treści, a może i samemu pójść drogą działalności nierejestrowanej, to polecamy webinar już 16 listopada w godzinach 18.00-19.30 na MsTeamsie.

Bądź przedsiębiorczy! Zapraszamy na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

02.11.2021

W dniach 8-14 listopada odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Zapraszamy na wydarzenia organizowane w Bydgoszczy. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego po raz kolejny będzie partnerem wydarzenia.

Bezpłatne szkolenie - Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?

02.11.2021

Już 9 listopada o godzinie 18.00 zapraszamy Was na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach programu Firmy Jutra przez Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej.

Kierunek ORLEN - płatny program stażowy

21.10.2021

Trwa nabór do płatnego programu stażowego Kierunek ORLEN. Płatne, 6 miesięczne staże rozpoczną się w lutym 2022r i będą realizowane w kilku miastach (m.in we Włocławku) i kilku Spółkach Grupy ORLEN. Aplikacje można przesyłać do 21 listopada b.r

Program stażowy Absolwent firmy Kaufland Polska

21.10.2021

Kaufland Polska zaprasza studentów ostatniego roku i absolwentów na zimową edycję programu stażowego Absolwent.