COGITORS.pl - Nowy portal – szansa na zaspokojenie głodu wiedzy

05.06.2012

Zapraszamy Was do zapoznania się z nowym portalem www.cogitors.pl

Znjadziecie w nim wiele cennych informacji poświęconych tematyce rynku pracy oraz samorozwoju.

Nowy cykl artykułów w menu: PORADNIK autorstwa Cogitors.pl - zapraszamy

05.06.2012

Zachęcamy  Was do zapoznania się z artykułami, które umieściliśmy w menu PORADNIK.

Zapoznacie się z tematyką  kluczowych umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz poznacie bliżej zagadnienia związane z tematyką Savoir - vivre w biurze.

Oferty pracy w sektorze kreatywnym - Droga do kariery z Purpose!

29.05.2012

Szukasz pracy w przemysłach kreatywnych? Interesują Cię takie branże jak: architektura, reklama, grafika czy dziennikarstwo? Pomożemy Ci osiągnąć sukces! Nie czekaj tylko zarejestruj się w serwisie „Purpose - kultura, nauka, przedsiębiorczość".

International English Language Testing System (IELTS) - informacje

02.04.2012

International English Language Testing System (IELTS) jest międzynarodowo rozpoznawanym egzaminem językowym przygotowanym dla tych, którzy myślą o studiach lub pracy za granicą. W procesach rekrutacyjnych stosują go największe i najbardziej szanowane uniwersytety oraz pracodawcy na całym świecie (w sumie ponad 6 tysięcy instytucji).

Szkoła Finansów z Aegon

09.01.2012

Dołącz do grona najlepszych ekspertów