Triki w Excelu: case’y rozmów kwalifikacyjnych - poziom podstawowy

20.10.2021

Już 27 października  w godz. 18.00-19.30 zapraszamy Was serdecznie na praktyczny warsztat z zakresu trików w Excelu - jednego z najczęściej używanych programów w firmach do analizy danych. Treści szczególnie przydatne na wielu rozmowach kwalifikacyjnych.

TopMinds 2022 - program mentoringowy dla młodych naukowców

19.10.2021

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom i naukowczyniom drzwi do międzynarodowej kariery. Zapraszamy do niego studentów i doktorantów wyróżniających się na polu naukowym, pełnych pasji i ambicji, stawiających nie tylko na sukces w środowisku akademickim, ale też nieustanny rozwój. Termin zgłoszeń upływa 8 listopada.

„Pasjonaci Edukacji” - program stypendialny dla przyszłych nauczycieli

11.10.2021

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju zaprasza studentów do udziału w drugiej edycji programu stypendialnego „Pasjonaci Edukacji”!

Został on przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby związać swoją przyszłość z nauczaniem dzieci i młodzieży, ale ze względu na trudniejszą sytuację materialną swoje marzenia odkładają w czasie lub z nich rezygnują.

„Time To Hack 2” - konkurs Agencji Wywiadu dla studentów

11.10.2021

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu CTF organizowanego przez Agencję Wywiadu - „TIME TO HACK 2”.

NOKIA – speed recruitment

11.10.2021

Speed Recruitment to krótkie 15-20 minutowe rozmowy techniczne z inżynierami firmy NOKIA i możliwość uzyskania zaproszenia na regularne interview. Wydarzenie odbędzie się 14 października br. i dotyczy stanowisk w Bydgoszczy oraz Warszawie.