Javeloper 2021 (online) - Największa polska konferencja o Java

30.07.2021

Konferencja Javeloper 2021, która odbędzie się w dniu 23.09.2021 roku w formie transmisji online, skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, specjalistów cloud i big data oraz do studentów, aby pomagać im wchodzić na rynek pracy. Rejestracja rozpoczyna się 1 sierpnia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Academy of Businesswomen Leaders

21.07.2021

Fundacja im. Lesława A. Pagi prowadzi rekrutację do nowej edycji programu Academy of Businesswomen Leaders. Celem programu jest m.in. wsparcie młodych kobiet w rozwijaniu ich kompetencji zawodowych i społecznych. W projekcie udział mogą wziąć studentki ostatnich lat, lub absolwentki do 27 roku życia. Rekrutacja trwa do 31 lipca.

Konkurs Szefa ABW na najlepszą pracę doktorską, magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa

20.07.2021

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji "Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę doktorską, magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych". Zgłoszenia prac do 31 października 2021 r.

Zostań urzędnikiem służby cywilnej. Rekrutacja do KSAP.

15.07.2021

Od 1 czerwca do 12 sierpnia br. trwa przyjmowanie zgłoszeń do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. KSAP przygotowuje swoich słuchaczy do podjęcia pracy w urzędach administracji państwowej. W dniach 21 lipca oraz 4 sierpnia br odbedą się Dni Otwarte online w KSAP.

Projekt Career Turn - bezpłatne wsparcie skierowane do osób wchodzących na rynek pracy

07.07.2021

Career Turn to bezpłatny, edukacyjny projekt dla osób zainteresowanych zmianą ścieżki zawodowej i rozpoczęciem pracy w organizacjach międzynarodowych. Celem projektu jest wsparcie szkoleniowe i skuteczna aktywizacja zawodowa.Zostały ostatnie wolne miejsca! Rekrutacja trwa do 18 lipca.