Naucz się tworzenia gier - kurs online

15.10.2015

Weź udział w bezpłatnej Akademii Free2Play, która uczy tworzenia gier. Trzecia edycja rozpoczęła się 1 października, ale można nadal dołączyć!

Europejskie staże i praktyki studenckie w biurach poselskich

14.10.2015

Nabór na europejskie staże i praktyki studenckie zakończył się w październiku 2015. Sprawdź informację na przyszłość abys nie przegapił kolejnego naboru.

Płatny staż w międzynarodowej firmie

23.07.2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płatnego stażu w obszarze sprzedaży w Stena Recycling - międzynarodowej firmie o szwedzkich korzeniach.

Pracodawcy wybierają absolwentów UKW

03.04.2015

UKW znalazł się wśród uczelni najbardziej cenionych przez pracodawców w rankingu tygodnika Wprost.

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 - całoroczne ubezpieczenie na świecie

10.12.2014

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 honorowana jest w 38 krajach, w każdym oferując tysiące zniżek. Bardzo chętnie wykorzystywana przy krajowych bądź zagranicznych podróżach, posiada wiele odmian i szeroką ofertę ubezpieczeń. Karta przeznaczona dla osób od 5 do 30 roku życia.