Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

01.07.2021

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w XIV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską. Termin nadsyłania prac upływa 15 lipca 2021 r.

Staż w Indorama Ventures

29.06.2021

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. po raz kolejny organizuje Program Stażowy zaadresowany do studentów i absolwentów szkół wyższych różnych kierunków i specjalności. Indorama Ventures to światowej klasy firma chemiczna, będąca globalnym zintegrowanym liderem w dziedzinie PET i włókien.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce.

23.06.2021

Rada do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP ogłosiła II edycję Konkursu o Nagrodę Rady na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 30 czerwca br.

Projekt Work4All - znajdź pracę z Fundacją Aktywizacja

23.06.2021

Fundacja Aktywizacja Oddział w Bydgoszczy zaprasza osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnosci oraz osoby bierne zawodowo z powodu choroby do udziału w projekcie Work4All.

Zostań Ambasadorem Ministerstwa Finansów

17.06.2021

Jesteś studentem lub doktorantem? Lubisz wyzwania i chciałbyś się rozwijać? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie i poznać Ministerstwo Finansów „od kuchni”? Zapraszamy do udziału w programie Ambasadorzy MF. Zgłoszenia do 30 czerwca.