Konsultacje zdalne w Biurze Karier UKW

11.05.2021

Jesteś studentem/ absolwentem? Chciałabyś dowiedzieć się czegoś o sobie? Nie wiesz, jaki kierunek obrać po studiach? Chcesz zbadać swój poziom samooceny? Potrzebujesz omówić swoje CV? A może po prostu masz czas i chcesz go dobrze wykorzystać?

Ambasador Kariery UE 2021

30.04.2021

Ambasador Karier UE na UKW wybrany! Jego zadaniem w roku ak. 2021/2022 będzie promowanie kariery w instytucjach UE, a dokładnie udzielanie informacji zainteresowanym studentom oraz absolwentom, organizowanie spotkań z urzędnikami UE, współpraca z KPRM.

Praktyki studenckie w Departamencie ds. Zdrowia Psychicznego

Informacje od Organizatora Praktyk:

Biuro Rzecznika Praw pacjenta serdecznie zaprasza studentów do odbycia praktyki studenckiej w Departamencie ds. Zdrowia Psychicznego w Biurze w Warszawie bądź u Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego w placówkach na terenie całego kraju. Wykaz województw i placówek, na terenie których pracują Rzecznicy znaleźć można na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/rpp/rzecznicy-praw-pacjenta-szpitala-psychiatrycznego

Konkurs wiedzy o prawie podatkowym Tax'n'You

21.04.2021

KPMG zaprasza do XIV edycji konkursu podatkowego Tax’n’You. Konkurs daje uczestnikom niepowtarzalną szansę na rozpoczęcie kariery w obszarze doradztwa podatkowego.

Akademia Energii – program edukacyjno-rozwojowy dla studentów i absolwentów

13.04.2021

Rzopoczęła się rekrutacja do 10 edycji Akademii Energii – bezpłatnego programu edukacyjno-rozwojowego dla studentów i absolwentów organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi. Co roku do programu dostaje się 30 osób – utalentowanych studentów, którzy swoją karierę wiążą z rynkiem energetycznym – każda osoba ma szansę otrzymać płatny staż w firmach partnerskich programu.