NOKIA Summer Trainee - program praktyk letnich

13.04.2021

Nokia zaprasza studentów na letni płatny staż w bydgoskim Centrum Technologicznym Nokii. W zależności od sytuacji pandemicznej praktyki letnie będą realizowane on-line lub hybrydowo w biurze, w jednym terminie od 1 lipca do 30 września. Aplikacje przyjmowane są do 20 kwietnia.

Program Praktyk Letnich 2021 „Natchnieni szkłem”

13.04.2021

Firma Pilkington IGP Sp. z o.o. organizuje płatny Program Praktyk Letnich 2021 „Natchnieni szkłem”.

SForce Summit 2021 (online) - Polska konferencja dla specjalistów od Salesforce

08.04.2021

SForce Summit 2021 (online) to największa bezpłatna polska konferencja poświęcona Salesforce. W tym roku konferencja odbywa się w dniach 20-22.04.2021 roku w formie transmisji online. Skierowana jest do profesjonalistów i pasjonatów Salesforce w Polsce. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT.  Udział w konferencji jest bezpłatny.

"Dziewczyny mają głos - mów o sobie dobrze" - konkurs

07.04.2021

"Dziewczyny mają głos - mów o sobie dobrze" to konkurs organizowany przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet w ramach Programu Biznes w Kobiecych Rękach.  Rekrutacja trwa do końca kwietnia.

Projekt Career Boost - wsparcie dla osób poszukujących pracy

07.04.2021

W czerwcu rusza III edycja darmowego projektu online Career Boost.

Celem projektu jest pomoc osobom, które straciły pracę lub są zmuszone do zmiany zatrudnienia, m. in. z powodu obecnej sytuacji wywołanej COVID-19. Skierowany jest również do studentów i osób szukających swojej pierwszej pracy w tych trudnych czasach.

Rekrutacja potrwa do 31.05.2021r.