Przedsiębiorstwo Gotowe na Przyszłość – PFR uruchamia bezpłatny kurs online

21.06.2022

Wychodząc naprzeciw potrzebom i analizując aktualne trendy, Polski Fundusz Rozwoju stworzył profesjonalny kurs online „Przedsiębiorstwo gotowe na przyszłość”, który już dostępny jest bezpłatnie na platformie kursy.pfr.pl . Nie czekaj i zapisz się już teraz!

3 200 miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander - #NeverStopLearning

02.06.2022

Język angielski, podstawy zarządzania projektami, podstawy inwestowania na giełdzie, zrównoważony rozwój, a może umiejętności menadżerskie? Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander. Jest to okazja do zdobycia cenionych kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Udział w kursach jest bezpłatny.

Sięgnij po marzenia z Moim Stypendium!

30.05.2022

Programy stypendialne fundują prestiżowe studia, umożliwiają rozwój kompetencji społecznych, dają szansę na realizację projektu artystycznego. Innymi słowy, ułatwiają spełniać marzenia. Na portalu MojeStypendium.pl znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, po które może sięgnąć każdy, kto myśli o swoim rozwoju. Portal jest także miejscem publikacji rzetelnych artykułów o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej. I co najważniejsze, korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.

CAREER TURN !

24.05.2022

To już piętnasta edycja bezpłatnego programu szkoleniowego prowadzonego online przez UBS. Jeśli jesteś: studentem wchodzącym na rynek pracy, bezrobotnym, grodzi Tobie utrata pracy bądź pracujesz poniżej swoich kwalifikacji a świetnie sposługujesz się językiem angielskim, to ten program jest właśnie dla Ciebie. Program oferuje dwutygodniowe szkolenia online w j. angielskim pozwalające beneficjentom zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu zawodowego oraz certyfikat potwierdzający osiągnięte kwalifikacje.

Projekt Make the Change – Młodzi na rynku pracy

Jak znaleźć pracę? Którą drogą mam iść? Jaka przyszłość przede mną?

Jeśli Ty też zadajesz sobie te pytania, koniecznie weź udział w bezpłatnym wydarzeniu online Debata Make the Change - Młodzi na rynku pracy. W projekcie Make the Change wezmą udział osoby, które są zainteresowane wzmocnieniem kompetencji na rynku pracy oraz chętne do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie zatrudniania młodych.