Weź udział w wydarzeniu Citi Poland Virtual FinTech Hackathon

17.05.2022

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności technologiczne, zapisz się na wydarzenie już dziś. Będziesz mieć szansę sprawdzić swoje umiejętności pracując nad realnym, biznesowym wyzwaniem. W programie innowacyjne i angażujące szkolenia oraz atrakcyjne nagrody.

Zostań Projektantem Design Thinking i twórz innowacyjne rozwiązania :)

16.05.2022

Kurs „Projektanci Design Thinking” przybliża metodykę projektowania oraz pozwala na praktyczne wykorzystanie jej w różnych dziedzinach. Już teraz skorzystaj z oferty Polskiego Funduszu Rozwoju i zapisz się na bezpłatny kurs online.

Rusza V edycja "Gry o karierę" już 16 maja !

10.05.2022

W tym roku rusza V edycja "Gry o karierę" realizowana przez sieć Biur Karier w Polsce. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16-20 maja 2022 roku. Zapraszamy do zapoznania się z  bogatym harmonogram wydarzeń.

Weź udział w Projekcie "Młodzi na start - już teraz zostań swoim szefem" lub "Własny biznes Twoją szansą!"

09.05.2022

Zachęcamy do zapoznania się z dwoma Projektami Polskiego Towarzytwa Ekonomicznego - Oddział w Bydgoszczy. Jeśli myślisz o założeniu włanej działności -  już teraz sprawdź szczegóły. Masz szansę stworzyć biznesplan, otrzymać wsparcie merytoryczne, a także finansowe.

Weź udział w bezpłatnym programie szkoleniowym Google i SGH - Umiejętności Jutra.

05.05.2022

Zastanawiasz się nad nową karierą? A może myślisz o swojej pierwszej pracy? Weź udział w bezpłatnym programie Umiejętności Jutra i rozpocznij karierę w marketingu internetowym w zaledwie 8 tygodni.