V EDYCJA NAGRODY IM. PROF. ROMANA CZERNECKIEGO 2022

28.04.2022

Wystartowała V edycja Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego. Nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych przyznawana jest autorom i autorkom publikacji dotyczących edukacji. To forma docenienia prac, które trafnie odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system edukacji, a tych przed nami coraz więcej.

11 Edycja Akademii Energii

19.04.2022

Ruszyły zapisy do 11 Edycji Akademii Energii, która pomaga w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom oraz absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się w branży energetycznej, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów. Czekają na Ciebie warsztaty, case study oraz płatne staże!

Weź udział w wydarzeniu Wolves Summit 2022

19.04.2022

Poszukujesz pracy lub jesteś studentem, który kończy studia i chcesz dołączyć do szybko rozwijającego się świata startupów i innowacji? Organizatorzy Wolves Summit 2022, zapraszają studentów i pracowników akademickich z całej Polski do darmowego udziału w wydarzeniu.

Zdobądź doświadczenie w Programie Stażowym w Grafton!

14.04.2022

Myślałeś/aś  już o stażu w wakacje? Kwiecień i maj to najlepszy czas, aby go zaplanować.

Dopasuj staż do Twoich oczekiwań i dostępności. Zdobądź doświadczenie szybciej niż inni biorąc udział w programie stażowym w Grafton.

Projekt "STARTER - Młodzi w biznesie"

11.04.2022

Masz 18-29 lat? Jesteś osobą nieaktywną zawodowo lub osobą pozostającą bez pracy, niezarejestrowaną w Urzędzie Pracy? Myślisz o założeniu własnego biznesu? - Ten projekt jest dla Ciebie!