Bezpłatne Szkolenia „Poznań Biznes Partner”

Planujesz założyć działalność gospodarczą?  A może jesteś już przedsiębiorcą?

Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Z okazji swoich 10 urodzin „Poznań Biznes Partner” ma dla Ciebie pełen zestaw darmowych szkoleń i warsztatów.

Program Biznes w Kobiecych Rękach

24.01.2022

Właśnie wystartowała rekrutacja do flagowego Programu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet - Biznes W Kobiecych Rękach!

Projekt „Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością” – DRUGA EDYCJA!

18.01.2022

Fundacja Onkologiczna Rakiety prowadzi rekrutację do drugiej edycji projektu "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" w ramach programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej

30.12.2021

Ruszył uzupełniający nabór do Akademii Transformacji Energetyczno-Klimatycznej. To pilotażowy program Krajowej Szkoły Administracji Publicznej i Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowany do absolwentów uczelni wyższych kierunków technicznych lub przyrodniczych. Zgłoszenia do 21.01.2022 r.

Praca w służbie cywilnej

30.12.2021

Szukasz pracy w służbie cywilnej? Skorzystaj z wyszukiwarki pracy https://nabory.kprm.gov.pl/. W bazie znajdziesz ogłoszenia o naborach na stanowiska urzędnicze w administracji rządowej.