Biuro Karier UKW

Galeria

„Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę”

25.05.2017

25 maja 2017 r. odbyło się „SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ – jak założyć i rozwinąć własną firmę”. Wydarzenie zorganizowano we wspópracy z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskali wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzieli się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności.

 

Prelegentami spotkania byli przedstawiciele instytucji takich jak: Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy, Pracodawcy Pomorza i Kujaw,  Oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy,Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

Targi Pracy OFFerty 2016

21.11.2016

Kolejna edycja Targów Pracy za nami. 17 listopada w HSW Łuczniczka gościlismy rekordową ilość Wystawców.

Ticket To Your Future - szkolenia biznesowe

14.04.2016

13 kwietnia 2016 r. studenci UKW wzięli udział w dwóch szkoleniach przygotowanych przez Infosys Poland Sp. z o.o.- międzynarodową korporację zajmującą się nowoczesnymi usługami dla biznesu.

Targi Pracy i Edukacji w Sępólnie Krajeńskim

11.02.2016

10 lutego odbyły się pierwsze Targi Pracy i Edukacji w Sępólnie Krajeńskim. Z tej okazji Biuro Karier UKW przeprowadziło warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pn. "Na przekór statystykom. Wybór ścieżki kształcenia a sytuacja na rynku pracy."

Jubileuszowa edycja Targów Pracy OFFerty

20.11.2015

19 listopada 2015 r. w HSW Łuczniczka odbyły się Targi Pracy OFFerty współorganizowane przez Biuro Karier UKW. Była to jubileuszowa, dziesiąta edycja targów.