Biuro Karier UKW

Oferty pracy

Nazwa firmy / instytucji
Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.
Adres
Tadeusza Wendy 15,
81-341 Gdynia
Nazwa stanowiska
Asystent ds. sprzedaży usług logistycznych
Liczba osób
1
Termin składania podań
31.10.2017
Branża
Logistyka/Spedycja/Dystrubucja
Charakter pracy
stała
Lokalizacja
Polska
Wymagania

KOGO POSZUKUJEMY?

‣ Osoby, która poszukuje stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
‣ Osoby z wykształceniem wyższym lub kończącej studia, preferowany ale niewymagany kierunek związany z branżą  logistyczną,
‣ Osoby ambitnej, stanowczej, kreatywnej, poszukującej możliwości ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji,
‣ Osoby dobrze czującej się w ciągłym kontakcie z ludźmi, dynamicznej, wytrwałej w dążeniu do celu.

OCZEKUJEMY:

‣ Dbałości o wysoką jakość realizowanych usług i zleceń,
‣ Umiejętności pracy pod presją czasu i stresu w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości,
‣ Umiejętności i doświadczenia w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych kontaktów z Klientami biznesowymi,
‣ Umiejętności negocjacyjnych oraz znajomości lub zainteresowania technikami sprzedaży,
‣ Kreatywności i inicjatywy w prowadzonych sprawach,
‣ Dobrej znajomości języka angielskiego,
‣ Nienagannej kultury osobistej,
‣ Dodatkowym atutem będzie znajomość branży spedycyjnej.

Opis wykonywanych zadań

SPECYFIKA PRACY:

‣ Praca w dziale handlowym na stanowisku Asystent ds. sprzedaży usług logistycznych,
‣ Działania handlowe związane z aktywną sprzedażą usług oferowanych przez spółkę Morska Agencja Gdynia oraz z nawiązywaniem i utrzymywaniem pozytywnych relacji zarówno z potencjalnymi, jak i dotychczasowymi Klientami spółki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA DZIAŁU HANDLOWEGO:

‣ Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
‣ Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami,
‣ Aktywna sprzedaż usług oferowanych przez MAG,
‣ Przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień,
‣ Udział w codziennych pracach działu,
‣ Doradztwo dla klienta, analiza potrzeb klienta,
‣ Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności.

Warunki zatrudnienia

OFERUJEMY:

‣ Bardzo dobre warunki płacowe,
‣ Pracę w dynamicznym zespole,
‣ Możliwość uczestniczenia w dalszym rozwoju spółki,
‣ Przyjazną atmosferę pracy,
‣ Autentyczne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
‣ Niezbędne narzędzia pracy.

Sposób kontaktowania
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (cv ze zdjęciem) na adres e-mail: m.golanczyk@mag.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoba do kontaktu
Michał Golańczyk m.golanczyk@mag.pl