Biuro Karier UKW

Oferty pracy


Nazwa firmy / instytucji
RANDSTAD POLSKA Sp. z o.o.
Adres
GRUNWALDZKA 472 D
80-309 Gdańsk
Nazwa stanowiska
Doradca klienta niemieckojęzycznego
Liczba osób
8
Termin składania podań
06.10.2017
Branża
Obsługa klienta/Call Center
Charakter pracy
stała
Lokalizacja
Polska
Wymagania

Nasz klient otwarty jest zarówno na osoby bez doświadczenia zawodowego, jak i te wprawione już w sztuce obsługi klienta. 

Warunek konieczny: język niemiecki na poziomie komunikatywnym i podstawy angielskiego, niezbędne do poruszania się w systemach wewnętrznych klienta.

Opis wykonywanych zadań

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów z terenu krajów niemieckojęzycznych, w tym:

  • doradztwo w zakresie oferty firmy - bilety lotnicze, połączenia, itd.
  • wsparcie klientów w procesie rezerwacji, ich anulowania bądź zmiany
  • informowanie klientów o ewentualnych opóźnieniach lub konieczności anulowania przelotu z proponowaniem propozycji innych terminów
  • raportowanie bieżących aktywności
Warunki zatrudnienia

Praca miałaby miejsce w dużym Gdyńskim centrum biznesowym, w nowocześnie zagospodarowanym open office, przy stanowisku przydzielonym do kandydata.

Znając dostępność czasową studentów, nasz klient wyszedł na przeciw ich oczekiwaniom i umożliwił rozpoczęcie współpracy zarówno na cały etat, jak i na pół i 3/4. 

Poza tym, elastyczny grafik godzinowy pozwala swobodnie rozplanować godziny pracy od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 08:00-20:00.

Oprócz atrakcyjnego miesięcznego wynagrodzenia, klient oferuje szereg benefitów pozapłacowych, o których chętnie opowiem w kontakcie mailowym lub rozmowie telefonicznej.

Sposób kontaktowania
Proszę o przesłanie CV na adres mail: anna.stojek@randstad.pl W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego: 667377977
Osoba do kontaktu
Anna Stojek