Biuro Karier UKW

Oferty pracy

Nazwa firmy / instytucji
Centrum Obsługi Biznesu
Adres
Grodzka 19
85-109 Bydgoszcz
Nazwa stanowiska
Telemarketer
Liczba osób
6
Termin składania podań
31.01.2019
Branża
Obsługa klienta/Call Center, Sprzedaż
Charakter pracy
stała
Lokalizacja
Polska
Wymagania

Do firmy Centrum Obsługi Biznesu – przy współpracy z Orange poszukujemy dwóch osób na stanowisko telemarketer.

Zakres obowiązków:
- Kontakt telefoniczny z Klientami biznesowymi firmy
- Obsługa i doradztwo telefoniczne
- Prezentacja najnowszych ofert operatora Orange
- Budowanie i administracja bazy danych Klientów
- Telefoniczna sprzedaż produktów i usług Orange
- Przedłużanie umów stałym Klientom Orange
- Akcje dosprzedażowe i promocyjne
- Raportowanie wyników sprzedażowych

Opis wykonywanych zadań

Nasze oczekiwania:
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
- otwartość na ludzi i otoczenie
- dobra dykcja, wysławianie się poprawną polszczyzną
- kontaktowość i łatwość wypowiedzi, nawiązywania relacji z ludźmi
- pozytywne nastawienie, miłe usposobienie
- chęć nauki i rozwoju w sprzedaży
- nastawienie na długofalową współpracę!
- umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
- znajomości obsługi komputera
Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży!

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie wraz z perspektywą rozwoju i dalszej współpracy po okresie próbnym (już na umowie o pracę)
- atrakcyjne wynagrodzenie (stała i gwarantowana podstawa + premie od każdej sprzedanej aktywnej sztuki + bonusy miesięczne za dobre wyniki sprzedażowe)
- pakiet szkoleń wewnętrznych, umożliwiający swobodne wdrożenie się każdego nowego Pracownika (szkolenie wstępne stanowiskowe, produktowe i sprzedażowe)
- profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy + nowoczesne środowisko pracy
- dogodne godziny pracy 8:00-16:00
- zawsze wolne weekendy
- przyjazną atmosferę w firmie, zgrany zespół Pracowników i dobrą kawę w czasie przerw– bez limitów

Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”.

Administratorem podanych dobrowolnie danych jest Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Kliknięcie przycisku aplikowania oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Sposób kontaktowania
Osoba do kontaktu
ewelina.kurek@e-cob.pl