Biuro Karier UKW

Oferty pracy


Nazwa firmy / instytucji
SDL Poland Sp. z o.o.
Adres
Fordońska 246
85-766 Bydgoszcz
Nazwa stanowiska
Rekruter (Talent Manager)
Liczba osób
2
Termin składania podań
30.11.2019
Branża
Administracja, IT, Tłumaczenia
Charakter pracy
stała
Lokalizacja
Polska
Wymagania

WYMAGANIA:
-język angielski potrzebny do swobodnej komunikacji (B2/C1)
-doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
-chęć i umiejętność nawiązywania kontaktu z nowymi osobami
-biegłe poruszanie się w mediach społecznościowych
-umiejętność analizy danych (Excel)
-umiejętności negocjacyjne

Opis wykonywanych zadań

OBOWIĄZKI:
-rekrutacja do zewnętrznych i wewnętrznych struktur firmy
-negocjowanie warunków współpracy
-analiza sieci dostawców, kosztów
-przygotowywanie raportów i baz danych
-monitorowanie i dbanie o odpowiedni poziom zleceń, przygotowywanie planów naprawczych
-współpraca z tłumaczami zewnętrznymi i biurami SDL’a na całym świecie poprzez komunikację drogą mailową i telefoniczną w języku angielskim
-zarządzanie kanałami rekrutacyjnymi, współpraca z biurami karier, uczestnictwo w targach pracy

Warunki zatrudnienia

DLACZEGO WARTO?
Aktywnie współpracujemy z tłumaczami z Europy, Azji, Afryki. Rozwijamy się dzięki szkoleniom, projektom międzynarodowym i kontaktom z koleżankami/kolegami z oddziałów firmy na całym świecie. Mamy pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport. Pracujemy w systemie jednozmianowym na podstawie umowy o pracę. Mówimy i piszemy po angielsku.

 

OFERUJEMY:
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych opiekunów
- aktywny udział w projektach międzynarodowych
- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
- możliwość szybkiego rozwoju własnych kompetencji poprzez ambitne i pełne wyzwań zadania
- prywatną opiekę medyczną
- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)
- pracę na podstawie umowy o pracę
- stabilność zatrudnienia
- dofinansowanie do karty Multisport

 


Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: recruitment.poland@sdl.com z załączoną w CV klauzulą:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SDL Sp. z o.o. w Bydgoszczy ul. Fordońska 246 dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych "RODO"). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych SDL plc z siedzibą w Maidenhead, New Globe House, Vanwall Business Park, Vanwall Rd, Maidenhead SL6 4UB, UK, do celów związanych z procesem rekrutacji. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy SDL plc tj. potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania i usunięcia.

 


Please note that, by submitting your CV for consideration, you are consenting to SDL storing your CV and using the information contained in it to consider you for any positions you have applied for and any positions we consider may be of interest to you. Please note your information may be shared internally across different SDL departments in our offices worldwide during the recruitment process. SDL will use 3rd party software in which your information will be processed in 3rd party hosting centres, SDL has entered into appropriate agreements to safeguard your data.
If your application is successful your information will be processed in connection with your engagement with SDL.
Should your application not be successful, your CV will be stored in our systems for a period of 2 years. If you have any queries about this email, please contact us by replying to this message.
You may also read our Privacy Policy https://www.sdl.com/about/privacy/privacy-notice.html. If you did not send us an email instructing us to process your personal data please contact us immediately at privacy@sdl.com

Sposób kontaktowania
recruitment.poland@sdl.com
Osoba do kontaktu
Rekruter